Multifunkční kloubový nakladač MultiOne 7.3 SD

Nakladače MultiOne řady SD jsou kloubem řízené stroje. Kloub mají posunutý před kabinu, proto při zatáčení nedochází k vybočování kabiny a nakladače mohou velice dobře pracovat i ve zúžených prostorách. S využitím těchto nakladačů se počítá především v zemědělských provozech, stájích a stavebnictví, ale využitelné jsou samozřejmě i v ostatních odvětvích jako jsou komunální služby, zahradnictví nebo údržba prostranství.

Níže uvedená cena je bez DPH.

749 000 Kč 899 900 Kč

Technické parametry
MotorYanmar
Výkon motoru35 HP
Průtok prac. hydrauliky37 l / min
Výška zdvihu2 900 mm
Síla zdvihu970 kg
Výška2 100 mm
Šířka stroje1 130 mm

Podrobný popis

Oproti ostatním vyráběným typům nakladačů MultiOne vynikají kromě zmíněné technické odlišnosti též svojí zlepšenou odolností a proto jsou vhodné pro nasazení v těch nejnáročnějších podmínkách. Například plastové blatníky byly nahrazeny plechovými, jinak řešené je i umístění světel. Nakladače MultiOne s označením SD s kloubem posunutým před kabinu se vyrábějí v řadách 6, 7, 8, a 9 s výkony motorů 28, 30, 40 a 50 koní. Většina technických parametrů jinak zůstává stejná jako u ostatních dosud vyráběných modelových řad s rozdílem výkonu pracovní hydrauliky, která je omezena na poloviční průtok. Filosofie funkčnosti strojů tak zůstává jednoznačně zachována a opírá se o osvědčené motory YANMAR, pracovní čerpadla i hydromotory POCLAIN.

Na přání lze vybavit řadu SD prosklenou kabinou s topením nebo u modelu 8.4 SD a 9.5 SD klimatizací. MultiOne řady 6.3 SD, 7.3 SD a 8.4 SD jsou vybaveny teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s uzávěrkou, jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. MultiOne řady 9.5 SD je vybaven teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s multifunkčním joystickem a elektrohydraulickou parkovací brzdou na předních kolech.

Právě díky svému výkonu a možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Podívejte se na využití tohoto kloubového nakladače MultiOne 7.3 SD

Akční leták ke stažení

S nákupem poradí

Pavel Sršeň

PO-PÁ 7:30 až 16:30

Telefon: 465 637 381
Mobil: 734 254 961
E-mail: srsen@ziva.cz

Máte zájem o tento kloubový nakladač MultiOne 7.3 SD?