Benzínová motorová sekačka Honda bez pojezdu HRG 416 PK

Sekačka se silným motorem, odolným podvozkem, bez pojezdu, ale přesto se snadným ovládáním.

10 990 Kč

Podrobný popis

Díky absenci pojezdu je velmi lehká a obratná pro manipulaci na rovných a menších plochách. Svou velikostí a výkonem odpovídá spolehlivé údržbě rovných a nesvažitých travnatých ploch o rozloze 500m².

Tato benzínová sekačka není opatřena pojezdem a patří proto mezi nejlehčí sekačky své kategorie na trhu.  Díky silnému motoru a originálnímu systému Honda Optiflow je schopna zvládnout i přerostlý nebo dokonce mokrý travní porost. V poměru výkon motoru/velikost se jedná o nejvýkonnější motorovou sekačku na trhu.

Ovládací prvky jsou ergonomicky a přehledně uspořádány a ještě umocňují nebývale snadnou manipulaci a obsluhu sekačky. Motor je opatřen zařízením, které umožňuje velmi lehký start, který bez problémů zvládnou i ženy či fyzicky slabší uživatelé.

Výška střihu trávníku se pohodlně nastavuje rozměrnou pákou samostatně na každé nápravě. Sekačku lze používat ve dvou režimech použití; sekání se sběrem a sekání bez sběru. Tato sekačka bez vlastního pojezdu je opatřena veškerými bezpečnostními prvky včetně bezpečnostní brzdy rotace sekacího nože, která zajistí okamžité zastavení rotace sekacího nože při vypnutí motoru.

Robustní a pevná konstrukce podvozku spolehlivě snese působení ohromného výkonu motoru na rotující sekací nůž a navíc v maximální možné míře pohlcuje vibrace, které se dále nepřenáší na ovládací madlo sekačky. Práce je potom příjemnější. Tato Honda je určena pro uživatele, kteří kladou vysoké nároky na sekací výkon, snadnou obsluhu a svou velikostí je vhodná na travnaté plochy o velikosti cca 500 m2.

Technická data

Záběr sečení (cm)41
Suchá hmotnost (kg)29
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm)1415 x 453 x 980
Objem palivové nádrže (litrů)0,91
Zdvihový objem (cm3)160
MulčováníNe
Materiál podvozkuOcel
Polohy a nastavení výšky sečení (mm)6 (20 - 74)
Objem sběrného koše (litrů)50
Počet nožů1
Objem olejové náplně (litrů)0,5
Model motoruGCV 160
Typ motoru4-takt, OHC
Výkonová kategorie (HP)6
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1)2,8 / 2.900
Velikost plochy (m²)do 500

Sekačky na trávu HONDA řada HRG

Prospekty

S nákupem poradí

Radek Bříza

PO-PÁ 7:30 až 16:30

Telefon: 465 637 381
Mobil: 734 323 428
E-mail: briza@ziva.cz

Zaujal Vás tento produkt? Napište nám.