Piaggio: nákladní vozidla na krátké vzdálenosti i hustý městský provoz

Nákladní doprava je potřeba i na krátké vzdálenosti a v hustém městském provozu. Pokud patříte k těm, kteří často převáží velký náklad a zároveň vyžadují schopnost dobré manipulace, pak jsou tu pro vás vozidla Piaggio.

Piaggio TIPPER SW 307 SR

Piaggio TIPPER SW 307 SR

Porter NP6 je konstruován pro práci v městském hustém provoz…
Piaggio TIPPER TW 325 SR

Piaggio TIPPER TW 325 SR

Porter NP6 je konstruován pro práci v městském hustém provoz…
Tříkolky APE 50

Tříkolky APE 50

Tříkolka Piaggio Ape 50 je velmi originální užitkové vozítko…

Hledáte-li způsob, jak v hustém provozu nebo omezeném prostoru manipulovat s velkým nákladem, jsou tu pro vás vozidla Piaggio. Ta můžete mít buď jako čtyřkolky ve variantě Piaggio Tipper, nebo tříkolky, které nesou název Piaggio Ape. Obě varianty a jejich přednosti vám rádi představíme v naší prodejně, kde vás je naučíme i využívat, abyste mohli využít jejich plný potenciál. Všechny zmíněné varianty spadají do kategorie vozidel N1.

Vozidla Piaggio vám dovezeme zdarma

Do vzdálenosti 30 km vám vybrané auto Piggio zdarma dopravíme. Kromě prodeje vozů Piaggio se specializujeme také na jejich servis. Najdete u nás odborníky, kteří vám rádi pomohou a poradí. Zároveň vám dodáme i originální Piaggio náhradní díly. Díky tomu budete mít jistotu, že budou perfektně pasovat.

Pokud se vám zdá, že značku Piaggio znáte, ale ne v souvislosti s nákladními vozidly, tak máte pravdu. Kromě nich tato italská značka vyrábí také skútry jako jsou třeba Piaggio Beverly nebo Piaggio MP3. Dá se tedy říct, že na efektivní pohyb v městském prostředí jsou experti.