Novinky

Opět jsme se stali autorizovaným prodejcem značky Kubota

Stejně jako v předešlých letech se i letos můžeme pyšnit oceněním autorizovaný prodejce Kubota a autorizované servisní středisko strojů Kubota. Od společnosti Kubota jsme získali certifikát, který svědčí o našich kvalitních službách a nabídce produktů Kubota.

Jak vybrat sekačku na trávu

Víme, že vybrat toho správného parťáka na sekání trávy není jednoduché. Nejen, že se jedná o nemalou investici, ale chcete se také ujistit, že vám stroj práci zpříjemní a ulehčí. Než začnete s výběrem vhodného typu sekačky, zeptejte se sami sebe, co vlastně od sekačky na trávu očekáváte. Chcete anglický trávník? Nebrodit se vysokou trávou? Potřebujete nakrmit hospodářská zvířata? Nasušit seno na zimu? Podívejte se s námi na přehled typů sekaček, dozvíte se všechny potřebné informace k výběru té správné sekačky pro vaši zahradu, ať už je jakákoliv.

!! AKCE !! Stroje a příslušenství KUBOTA - výhodné financování a pojištění

Na zakoupené zemědělské a komunální stroje + příslušenství KUBOTA nabízíme financování s téměř nulovým navýšením nebo pojištěním zdarma.

Jednodenní sleva 20 % na sortiment značky Echo

Potřebujete kvalitní sortiment, za jehož kvalitu můžeme ručit? Přesně to jsou precizní japonské stroje značky Echo s prodlouženou zárukou na 5 let při domácím použití a 2 roky při profesionálním použití.

Novinky Piaggio pro rok 2021

Představujeme vám novinky na našem webu pro rok 2021 - nákladní vozidla Piaggio. Tyto nová vozidla naleznete již v nabídce na našem webu.

Nové sekačky Honda pro sezónu 2022

Společnost BG Technik, jako výhradní dodavatel sekaček HONDA, přichází pro příští rok s novinkou. Oblíbenou řadu sekaček HRG nahradí nová řada HRN.

Kvalitní brambory ze ŽIVY za skvělou cenu

Máme pro vás velkou zásobu kvalitních českých brambor přímo od pěstitele. Aktuálně u nás můžete zakoupit:

Naše prodejna má otevřeno dle standardní otevírací doby

Naše prodejna v Klášterci nad Orlicí se vrací ke standardní otevírací době již od 13.3.2021.

Levnější elektrocentrály Honda

Od 1. 12. 2020 do 31. 3. 2021 probíhá akce Honda na elektrocentrály. Tyto kvalitní a osvědčené stroje nyní můžete zakoupit za výhodnější ceny.

Darujte pohyb (pra)rodičům: Akce na vozíky SELVO

Elektrický vozík může zpříjemnit stáří. S certifikovaným vozíkem se může senior pohybovat dokonce i po obchodě. Jeho obsluha je snadná a bezpečná.

Servis a údržba zahradní techniky pro sezónu 2021 nyní za akční cenu 1 Kč

Zahradním traktůrkům, travním sekačkám, kultivátorům a další zahradní technice pomalu končí sezóna a měli byste začít uvažovat o jejich zazimování a přípravě na další období. Dopřejte své zahradní technice odbornou péči a včas se objednejte na předsezónní servis, ať jste připraveni na jaro 2021.

Připravte svou komunální techniku na zimu

Zima již klepe na dveře a brzy nastane čas, kdy do služby povoláte sněhové frézy, vyhrnovače, zametače a další stroje pro odklízení sněhu, údržbu chodníků a komunikací. Dopřejte vaší technice kvalitní servis a údržbu, ať jste na zimní sezónu připraveni.