Novinky

Zimní akce na sortiment značky ECHO

Představujeme vám zimní akci na precizní japonské stroje značky ECHO. Využijte této akce a objednejte si produkty ECHO za akční ceny od 19. 1. do 6. 3. 2024 s dárkem navíc - černé triko ECHO a k vybraným produktům spolu s ním dostanete protipořezové kalhoty / softshellovou bundu / řetěz OREGON / rosící adaptér.

Zimní akční nabídka Multione

Využijte akční nabídky Multione pro stroje s kabinou a topením/klimatizací. Akce platí do 15. 12. 2023, nebo do vyprodání zásob.

Podzimní akce na sortiment značky ECHO v období 26. 9. – 30. 11. 2023

Potřebujete kvalitní sortiment, za jehož kvalitu můžeme ručit? Přesně to jsou precizní japonské stroje značky ECHO s prodlouženou zárukou na 5 let při domácím použití a 2 roky při profesionálním použití. Využijte podzimní akce a objednejte produkty značky ECHO za akční ceny od 26. 9. do 30. 11. 2023.

Akce: K zahradnímu traktoru MP 122D silniční sada ZDARMA

Firma SECO, přední český výrobce zahradní techniky, letos přichází s novinkou - silniční sadou pro profesionální žací traktory SECO MP 122 D a zahradní traktory modelové řady STARJET P4 a vyšší.

Putování s trávoborcem: Přijďte si vyzkoušet profesionální žací traktor

Nenechte si ujít jedinečnou podzimní akci pod názvem Putování s trávoborcem, kterou si pro své příznivce a zákazníky připravila značka SECO.

Opět jsme se stali autorizovaným prodejcem značky Kubota

Stejně jako v předešlých letech se i letos můžeme pyšnit oceněním autorizovaný prodejce Kubota a autorizované servisní středisko strojů Kubota. Od společnosti Kubota jsme získali certifikát, který svědčí o našich kvalitních službách a nabídce produktů Kubota.

Jak vybrat sekačku na trávu

Víme, že vybrat toho správného parťáka na sekání trávy není jednoduché. Nejen, že se jedná o nemalou investici, ale chcete se také ujistit, že vám stroj práci zpříjemní a ulehčí. Než začnete s výběrem vhodného typu sekačky, zeptejte se sami sebe, co vlastně od sekačky na trávu očekáváte. Chcete anglický trávník? Nebrodit se vysokou trávou? Potřebujete nakrmit hospodářská zvířata? Nasušit seno na zimu? Podívejte se s námi na přehled typů sekaček, dozvíte se všechny potřebné informace k výběru té správné sekačky pro vaši zahradu, ať už je jakákoliv.

!! AKCE !! Stroje a příslušenství KUBOTA - výhodné financování a pojištění

Na zakoupené zemědělské a komunální stroje + příslušenství KUBOTA nabízíme financování s téměř nulovým navýšením nebo pojištěním zdarma.

Jednodenní sleva 20 % na sortiment značky Echo

Potřebujete kvalitní sortiment, za jehož kvalitu můžeme ručit? Přesně to jsou precizní japonské stroje značky Echo s prodlouženou zárukou na 5 let při domácím použití a 2 roky při profesionálním použití.

Novinky Piaggio pro rok 2021

Představujeme vám novinky na našem webu pro rok 2021 - nákladní vozidla Piaggio. Tyto nová vozidla naleznete již v nabídce na našem webu.

Nové sekačky Honda pro sezónu 2022

Společnost BG Technik, jako výhradní dodavatel sekaček HONDA, přichází pro příští rok s novinkou. Oblíbenou řadu sekaček HRG nahradí nová řada HRN.

Kvalitní brambory ze ŽIVY za skvělou cenu

Máme pro vás velkou zásobu kvalitních českých brambor přímo od pěstitele. Aktuálně u nás můžete zakoupit: