Novinky

!! AKCE !! Stroje a příslušenství KUBOTA - výhodné financování a pojištění

Na zakoupené zemědělské a komunální stroje + příslušenství KUBOTA nabízíme financování s téměř nulovým navýšením nebo pojištěním zdarma.

Jednodenní sleva 20 % na sortiment značky Echo

Potřebujete kvalitní sortiment, za jehož kvalitu můžeme ručit? Přesně to jsou precizní japonské stroje značky Echo s prodlouženou zárukou na 5 let při domácím použití a 2 roky při profesionálním použití.

Novinky Piaggio pro rok 2021

Představujeme vám novinky na našem webu pro rok 2021 - nákladní vozidla Piaggio. Tyto nová vozidla naleznete již v nabídce na našem webu.

Nové sekačky Honda pro sezónu 2022

Společnost BG Technik, jako výhradní dodavatel sekaček HONDA, přichází pro příští rok s novinkou. Oblíbenou řadu sekaček HRG nahradí nová řada HRN.

Kvalitní brambory ze ŽIVY za skvělou cenu

Máme pro vás velkou zásobu kvalitních českých brambor přímo od pěstitele. Aktuálně u nás můžete zakoupit:

Naše prodejna má otevřeno dle standardní otevírací doby

Naše prodejna v Klášterci nad Orlicí se vrací ke standardní otevírací době již od 13.3.2021.

Levnější elektrocentrály Honda

Od 1. 12. 2020 do 31. 3. 2021 probíhá akce Honda na elektrocentrály. Tyto kvalitní a osvědčené stroje nyní můžete zakoupit za výhodnější ceny.

Darujte pohyb (pra)rodičům: Akce na vozíky SELVO

Elektrický vozík může zpříjemnit stáří. S certifikovaným vozíkem se může senior pohybovat dokonce i po obchodě. Jeho obsluha je snadná a bezpečná.

Servis a údržba zahradní techniky pro sezónu 2021 nyní za akční cenu 1 Kč

Zahradním traktůrkům, travním sekačkám, kultivátorům a další zahradní technice pomalu končí sezóna a měli byste začít uvažovat o jejich zazimování a přípravě na další období. Dopřejte své zahradní technice odbornou péči a včas se objednejte na předsezónní servis, ať jste připraveni na jaro 2021.

Připravte svou komunální techniku na zimu

Zima již klepe na dveře a brzy nastane čas, kdy do služby povoláte sněhové frézy, vyhrnovače, zametače a další stroje pro odklízení sněhu, údržbu chodníků a komunikací. Dopřejte vaší technice kvalitní servis a údržbu, ať jste na zimní sezónu připraveni.

Prodejna otevřena: Patříme k výjimkám ze zákona

Vládním opatřením byl kromě jiného zakázán maloobchodní prodej a poskytování služeb s výjimkou některých prodejen.
Vzhledem k tomu, že se naše prodejna se řadí mezi prodejce zahrádkářských potřeb, krmiva, drogistického zboží a tabákových výrobků, výjimka se nás týká.

PODZIMNÍ AKCE ECHO 14.9.–16.11.2020

Vážení příznivci značky ECHO,

blíží se podzim a proto přicházíme se skvělými cenami produktů ECHO vhodných nejen na vaše zahrady, okolo domů, či chat, ale i také pro profesionály.