Novinky

Prodejna otevřena: Patříme k výjimkám ze zákona

Vládním opatřením byl kromě jiného zakázán maloobchodní prodej a poskytování služeb s výjimkou některých prodejen.
Vzhledem k tomu, že se naše prodejna se řadí mezi prodejce zahrádkářských potřeb, krmiva, drogistického zboží a tabákových výrobků, výjimka se nás týká.

PODZIMNÍ AKCE ECHO 14.9.–16.11.2020

Vážení příznivci značky ECHO,

blíží se podzim a proto přicházíme se skvělými cenami produktů ECHO vhodných nejen na vaše zahrady, okolo domů, či chat, ale i také pro profesionály.

JARNÍ AKCE ECHO 4.5.–31.7.2020

Vážení příznivci značky ECHO,

jaro je v plném proudu a rádi bychom toto období oslavili společně s Vámi naší JARNÍ AKCÍ ECHO. Naleznete zde skvělé ceny pomocníků vhodných na zahradukolem domu či na chatu, ale také profesionální stroje určené pro pravidelnou údržbu zeleně, stromů či práci v lese.

Akce na nakladače MultiOne 5.3K a MultiOne 7.3 SD

Využijte výhodné akční nabídky na multifunkční nakladače MultiOne 5.3K a MultiOne 7.3 SD, které nyní pořídíte s cenovým zvýhodněním až 159 900 Kč.

Jednodenní sleva 20 % na sortiment značky Echo - ano, akce již proběhla a byla úspěšná

Potřebujete kvalitní sortiment, za jehož kvalitu můžeme ručit? Přesně to jsou precizní japonské stroje značky Echo s prodlouženou zárukou na 5 let při domácím použití a 2 roky při profesionálním použití.

Návštěva z Japonska

31.10.2019 jsme byli poctěni návštěvou 2 servisních specialistů z továrny KUBOTA, OSAKA, JAPONSKO  s jejich kolegy technické podpory pro centrální Evropu a ČR. DĚKUJEME.

Náš nový web od DF

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci vděčíme společnosti DF MARKETING, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost.

Předání nákladního elektromobilu SELVO S2.DCH

Historicky první předání užitkového nákladního elektromobilu SELVO S2.DCH společnosti TeS Jablonné nad Orlicí.

Předání traktoru Kubota B2311

Dne 6. února 2019 jsme předali komunální traktor KUBOTA B2311 se sypačem a čelní radlicí Rybář tech Obci Velké Losiny.

Předání nového traktoru Provozní Nový Malín

Předání traktoru Kubota 9960 v plné výbavě.