O nás

Klášterec nad Orlicí leží v podhůří malebných Orlických hor, a u mostu přes řeku Divoká Orlice naleznete naši kamennou prodejnu zahradní techniky a nářadí. Už od roku 1994 patříme mezi hlavní dodavatele zahradní a komunální techniky v regionu od Hanušovic přes Ústí nad Orlicí po Dobrušku.

V samém začátku jsme se věnovali sekačkám se sběrem trávy, pilám, křovinořezům a především populárním lištovým sekačkám MF-70. Dnes v Centru zahradní a komunální techniky najdete vše, co potřebujete ke své práci na zahradě, poli či v obci. Sortiment výrobků uspokojí nejen malé zahrádkáře, ale i farmáře, zemědělce, technické služby, společnosti pečující o zeleň, čistotu komunikací atd. Rádi Vás uvítáme v naší prodejně. Dostanete se k nám od Žamberku, Letohradu, Jablonného nad Orlicí, Mladkova i Rokytnice v Orlických horách.

Jsme součástí společnosti ŽIVA zemědělská obchodní, a.s. Klášterec nad Orlicí.

Sortiment

Prodejní sortiment se postupně rozšiřuje o další novou techniku a výrobce. Celkové představení naší prodejny naleznete ve stránce Prodejna.

Obchodní zástupci

Na silnicích nejen Východních Čech můžete potkat charakteristické automobily našich obchodních zástupců. Ti se věnují profesionálům v péči o zeleň, úklid, likvidaci odpadů, kompostování, farmářům, zemědělcům apod.

Servis

Stejnou dobu jako prodeji techniky se zabýváme i jejím servisem. Opravíme každou zahradní a komunální techniku, nejen u nás zakoupenou. Další informace naleznete ve stránce Servis.

Certifikace

Jsme certifikovaným prodejce a servisním střediskem značek, které nabízíme v našem sortimentu. Přehled certifikátů nabízíme na stránce Certifikace.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám