Putování s trávoborcem: Přijďte si vyzkoušet profesionální žací traktor

15. 9. 2023

Nenechte si ujít jedinečnou podzimní akci pod názvem Putování s trávoborcem, kterou si pro své příznivce a zákazníky připravila značka SECO.

SECO je ryze českou společností s původem z Jičína a na trhu se zahradní technikou se pohybuje už 30 let. Právě bohaté zkušenosti, důraz na kvalitu a užití těch nejmodernějších technologií dělají z firmy dominantního výrobce zahradních traktorů v ČR.

Traktory SECO si do svého vozového parku pořizují nejen firmy, obce či fotbalové kluby, ale také zapálení zahrádkáři či zemědělci. Ti všichni spoléhají na kvalitu ryze českých strojů. Akce je zkrátka určená pro všechny, kteří by rádi svým zahradám či jiným zatravněným plochám poskytli stoprocentní péči.

Vyzkoušejte si traktor u nás na vlastní kůži

Akce bude probíhat od 12. 9. do 31. 10 2023. U nás na prodejně v Klášterci nad Orlicí si žací traktor SECO MP 122D se silniční sadou můžete vyzkoušet v úterý 3. října. Nepropásněte jedinečnou šanci a přijďte nás navštívit!

O čem je letošní akce

Letošní podzimní akce se zaměří na profesionální žací traktor SECO MP 122D a příslušenství s názvem Silniční sada pro zahradní traktory Starjet (určeno pro modely P4 a vyšší). SECO je první z ČR, kdo tyto sady, známé především z komunální techniky, nabízí i pro „malé zahradní traktory“.

Co je to silniční sada

Silniční sada vám umožní přihlásit zahradní či komunální traktor na městském úřadě jako pracovní stroj, vybavit ho registrační značkou a uhradit zákonné pojištění odpovědnosti (dříve povinné ručení). Poté budete moci stroj bezpečně provozovat i po pozemních komunikacích. Po přihlášení stroje už zákazníkovi nevznikají žádné další povinnosti jako např. technické kontroly, emise a podobně.

V průběhu akce Putování s trávoborcem si budete moci profesionální žací traktor SECO MP 122D pořádně prohlédnout a osobně vyzkoušet. Součástí bude i zmíněná Silniční sada.

Pokud si v době trvání akce objednáte žací traktor SECO MP 122 D, dostanete k němu navíc silniční sadu zcela zdarma!

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme