Multifunkční nosiče

Multifunkční nosiče jsou perfektním pomocníkem při péči o vaši zahradu. Díky jejich široké škále příslušenství totiž mohou sloužit po celý rok. Lze je vybavit vyžínačem, bubnovou sekačkou, shrnovací radlicí na sníh nebo obracečem sena. To vše v naší rozsáhlé nabídce najdete.

Filtrování produktů

Najděte si vhodný produkt, který vám bude vyhovovat svými parametry.

Zobrazit filtr

Výrobce

Závaží kol k RAPTOR Hydro

Závaží kol k RAPTOR Hydro

Vnější závaží kol k nosiči RAPTOR Hydro slouží k dovážení st…

Mezi top produkty v této kategorii se řadí legendární bubnové sekačky VARI, které představují špičkovou kvalitu na poli zahradní techniky. Zainvestujte a užijte si univerzálnost tohoto stroje plnými doušky.

Ukážeme, předvedeme, zaškolíme

Vyhlédli jste si u nás multifunkční nosič či bubnovou sekačku, ale nechcete kupovat zajíce v pytli? Přijeďte za námi na naši prodejnu, kde vám veškeré stroje předvedeme a naučíme vás, jak na jejich obsluhu, aby vás při jejich používání nemohlo nic překvapit.

Pro všechny zákazníky, kteří se nachází v okruhu 30 km od naší prodejny, nabízíme dopravu až na místo zcela zdarma!

Spolehněte se na nás v jakékoliv situaci

Jelikož si na spokojenosti našich zákazníků si zakládáme, naše služby nekončí u prodeje. Postaráme se o vás se vším všudy. Pro nabízené stroje vám poskytneme nejen originální náhradní díly, ale i odborný servis. Pokud dojde k poruše stroje nebo k opotřebení některé ze součástky, neváhejte se na nás obrátit.