Zahradní traktor Honda HF 2417 HM

Zahradní traktor

Níže uvedená cena je včetně DPH.

Podrobný popis

Honda HF 2417 HM: nejoblíbenější model v nabídce zahradních traktorů třídy "Premium" s plynule proměnným hydrostatickým pojezdem, otevřenou žací komorou s podpůrnými ventilátory, silným dvouválcovým motorem a VersamowTM - integrovaným mulčovacím systémem.

S VLASTNOSTMI PROFÍKA  

Se sečením o záběru 102 cm si poradí s likvidací travního porostu i na ploše o velikosti několika tisíc metrů čtverečních a přitom svou velikostí je velmi obratný a lze s ním manévrovat i na poměrně členitých zahradách či plochách. Tomu přispívá i způsob ovládání rychlosti jízdy, kdy dle míry stlačení pojezdového pedálu plynule regulujete rychlost od nuly do cca 3,6 km/hod. Hřebenové řízení je přesné a poloměr zatáčení vám umožní perfektně „obkroužit“ i keře, stromy, záhony nebo jiné překážky. Ergonomická geometrie umístění sedačky, volantu a ovládacích prvků vám umožní i dlouhodobou práci bez pocitu únavy. Srdcem traktoru je pohonná jednotka Honda GCV530, vidlicový ležatý dvouválec s rozvodem OHC, zdvihového objemu 530 ccm a výkonové kategorie 17 koní. U strojů, jakým je zahradní traktor je velmi důležitá schopnost udržet si konstantní kroutící moment, který je zde bezkonkurenčních více než 34 N.m.

Verze HM je vybavena vším, co pomůže zvýšit žací a sběrné schopnosti stroje a přitom poskytují příjemné a pohodové ovládání. Jedná se především o plynule proměnný „Variable speed“ (Hydrostatický tempomat), Optiflow – pomocí integrovaných ventilátorů nucený průtok vzduchu žací komorou pro dokonalý sběr, synchronizované otáčení žacích nožů, speciální žací nože, silný dvouválcový motor, inteligentní monitoring Honda, automatická světla, elektromagnetická spojka žacích nožů, distanční (antiskalpovací) kolečka, litinová přední náprava, snadná instalace travního boxu, tažné zařízení na přání, deflektor zadního výhozu, vzorek na pneumatikách, kataforézní povrchová úprava žací komory, snadné čištění žací komory pomocí zahradní hadice, umístění palivové nádrže v zadní části, což přispívá k bezpečnosti provozu a další. Tento model je ve standaru opatřen integrovaným systémem mulčování. Pouhým pohybem ovládací páky poskytuje systém VersamowTM nebývalou variabilitu způsobů sekání. Systém znatelně ulehčuje práci tím, že se rychle a snadno přizpůsobí změně pracovního režimu bez nutnosti dodatečných montáží dalšího příslušenství. Ovládání je naprosto jednoduché, pohodlné, intuitivní pomocí snadno dosažitelné páky z místa obsluhy.

Technická data

Technická data

Záběr sečení (cm): 102
Výkonová kategorie (HP): 17
Typ pojezdové převodovky: Hydrostatická
Doba mulčování na 100 m2 trávníku (min:sec): 0:43
Doba sběru na 100 m2 trávníku (min:sec): 1:53
Tažné zařízení: Volitelně
Poloměr zatáčení (m): 1,8
Přední / Zadní kola: 15 x 6.00 - 6 / 18 x 8.50 - 8
Vyklápění sběrného koše: Manuálně
Systém Optiflow: Ano
Zapínání sečení: Elektromagnetická spojka
Hlučnost - akustický výkon dB(A): 100
Suchá hmotnost (kg): 228
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm): 2480 x 1050 x 1120
Objem palivové nádrže (litrů): 8,4
Zdvihový objem (cm3): 530
Mulčování: Integrovaná mulčovací klapka Versamow
Rychlost pojezdu (m/s): Plynulá 0 - 8,2
Polohy a nastavení výšky sečení (mm): 7 (30 - 90)
Objem sběrného koše (litrů): 300
Počet nožů: 2
Typ sekacího ústrojí: Synchronizované
Objem olejové náplně (litrů): 1,15
Model motoru: GCV 530
Typ motoru: 4-taktní zážehový dvouválec s rozvodem OHC
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): 9,4 / 2800
Velikost plochy (m²): 3000 +

S nákupem poradí

Ludmila Severýnová

PO-PÁ 7:30 až 16:30

Telefon: 465 637 381
Mobil: 734 323 428
E-mail: severynova@ziva.cz

Zaujal Vás tento produkt? Napište nám.